aktualności

Podsumowanie czwartej i piątej kolejki

2020.07.16

Przedstawiamy podsumowanie 4. oraz 5. kolejki typera nawirazu.com zawierające listę szczęśliwców, którym udało się poprawnie wytypować spotkania:

4. kolejka PGE Ekstraligi

Motor Lublin - ROW Rybnik

knedel

GKM Grudziądz - Unia Leszno

adi62
Darekgks74
deny
grabek
mirabelka
Spartanin25
Stek
Team_Chabry

5. kolejka PGE Ekstraligi

ROW Rybnik - Unia Leszno

iron313_GKM
pablowroc
Przemo79
Team_Chabry

Sparta Wrocław - GKM Grudziądz

NickyPedalsen
rifle81

Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

adi62
Fred
MarceloRow
Marwit
Saba
Spartanin25
Tiger1981
variatek

Podsumowanie trzeciej kolejki

2020.06.29

Przedstawiamy podsumowanie 3. kolejki typera nawirazu.com zawierające listę szczęśliwców, którym udało się poprawnie wytypować spotkania:

Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz

Imperator
Bombel1981
Marcin-S
Moria
Rumcajs

Unia Leszno - Motor Lublin

adi62
MarceloRow
przemolo1206ROW
redzik
Slawek
Stek
UniaTar94
wLeon83

Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław

Staleczka92
Leszko
MarceloRow

Na wyróżnienie tym razem zasługuje użytkownik MarceloRow, który dwukrotnie prawidłowo wskazał wynik spotkania oraz przy kolejnych dwóch meczach minimalnie przstrzelił typ. W 3. kolejce uzyskał łącznie 16 punktów i ekspresowo awansował na 3. miejsce w rankingu.

Podsumowanie dwóch kolejek

2020.06.24

Za nami dwie kolejki najlepszej żużlowej ligi świata, a co za tym idzie dwie kolejki nowej atrakcji portalu nawirazu.com – żużlowego typera. Od momentu startu typera (06.06.2020) w serwisie zarejestrowało się 80 użytkowników, dziękujemy! Osoby, które przegapiły start naszej usługi mogą dalej się rejestrować i dołączać do zabawy. Przed nami jeszcze 56 spotkań w tym sezonie i sporo punktów do zdobycia. Przypominamy, że na tle nielicznej konkurencji wyróżniamy się między innymi rejestracją nie wymagającą danych osobowych (wystarczy nazwa użytkownika oraz hasło), banalnie prostą obsługą, optymalizacją pod urządzenia mobilne (w tym możliwość używania serwisu jako aplikacji). Typowanie spotkań w naszym serwisie zajmuje dokładnie kilka sekund, a sama usługa jest całkowicie darmowa oraz nie zawiera reklam.

Podsumowanie dwóch kolejek typera

Typerzy nawirazu.com wykazali się znakomitą wiedzą i zdolnością przewidywania wyników. Tylko w jednym spotkaniu większość typów została oddana na przegraną drużynę. Mowa tu o spotkaniu 1. kolejki: Stal Gorzów – Unia Leszno. 60% typujących osób obstawiło zwycięstwo Stali Gorzów a jedynie 31% wygraną aktualnego mistrza Polski. Spotkanie zakończyło się przegraną gorzowian w stosunku 41:49. Statystyki typów dla wszystkich spotkań dostępne są w terminarzu.

Aż siedmiu użytkownikom udało się bezpośrednio trafić wyniki spotkań! Pięciu z nich trafiło aż dwukrotnie!

Podczas pierwszej kolejki najlepszą celnością wykazali się: Imperator (mecz Gorzów – Leszno), Fred (Częstochowa – Grudziądz), Lukass593i (Częstochowa – Grudziądz), knedel (Częstochowa – Grudziądz) oraz Danio95 (Częstochowa – Grudziądz).

Druga kolejka należała do użytkownika NickyPedalsen, który nie brał udziału w typowaniu 1. kolejki ale dwa bezpośrednie trafienia w 2. kolejce uplasowały go blisko czołówki. NickyPedalsen poprawnie wytypował spotkania Leszno – Wrocław oraz Grudziądz – Rybnik za co należą mu się spore gratulacje. Spotkanie w Grudziądzu poprawnie wytypował także użytkownik Spartanin25 oraz wspomniani wcześniej Fred, Lukass593i, knedel oraz Danio96.

Aktualna klasyfikacja jest dostępna tutaj.

Statystyki typów

2020.06.20

Dodaliśmy w serwisie nową funkcjonalność - w terminarzu oraz na stronie głównej przy zakończonych spotkaniach widoczne są statystyki typów oddanych na poszczególne drużyny.

Aktualnie bawi się z nami prawie 80 osób, dziękujemy!

Startuje typer nawirazu.com

2020.06.06

Wszyscy wyczekują daty 12 czerwca w tegorocznym kalendarzu. Właśnie wtedy, z 2-miesięcznym opóźnieniem, ponownie wystartują rozgrywki PGE Ekstraligi. Czas oczekiwania na rozpoczęcie ściagania w tym roku poświęciliśmy na przygotowanie niespodzianki - serwisu typera, gdzie każdy będzie mógł się sprawdzić typując wyniki spotkań w ramach rozgrywek najlepszej, żużlowej ligi świata. Na rynku jest dosłownie kilka serwisów umożliwiających typowanie spotkań ekstraligi, nasz zdecydowanie wyróżnia się na ich tle.

Oto dlaczego powinienieś założyć konto i bawić się z nami w tym sezonie:

  • nie gromadzimy danych osobowych, do korzystania z serwisu wystarczy Twoja nazwa użytkownika oraz hasło, rejestracja zajmie Ci pół minuty,
  • sprawdź nas, jeśli nasz serwis nie przypadnie Ci do gustu to konto i wszystkie dane usuniesz samodzielnie w kilka sekund,
  • zero reklam oraz brak kont premium, wszystkie funkcjonalności są i będą za darmo,
  • serwis został zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych, typowanie wyników na Twoim telefonie czy tablecie to czysta przyjemność,
  • istnieje możliwość korzystania z serwisu jak aplikacji, po prostu skorzystaj z opcji "Dodaj do ekranu głównego" w Twojej mobilnej przeglądarce,
  • prosta i przejrzysta punktacja, dosłownie kilka punktów regulaminu określające kiedy można typować wyniki spotkań,
  • czytelne zestawienie Twoich historycznych typów wraz z wynikami spotkań, wygodna wyszukiwarka,
  • daj nam znać jakiej drużynie kibicujesz a my pokolorujemy Twoją nazwę użytkownika jej barwami na liście rankigowej,
  • wyniki będą pojawiać się natychmiast po zakończeniu spotkań, tabela rozgrywek aktualizuje się automatycznie a nasz interaktywny teminarz sam wskaże Ci najbliższe spotkanie wraz ze stacją telewizyjną, która będzie je transmitować,
  • załóż konto już teraz!

Serwis był intensywnie testowany przez ostatni miesiąc, jednak gdybyś zauważył jakieś niedociągnięcia koniecznie daj nam znać korzystając z formularza kontaktowego!