Ranking TOP5

    1. Imperator (75 pkt.)

    2. Danio95 (72 pkt.)

    3. Przemo79 (69 pkt.)

    4. Leszko (65 pkt.)
    5. NickyPedalsen (65 pkt.)
Najbliższe spotkania
Brak zaplanowanych spotkań w ciągu najbliższego tygodnia.
Ostatnie spotkania
Brak rozegranych spotkań w ciągu ostatniego tygodnia.
Tabela PGE Ekstraligi
# Drużyna M. Pkt. B. Z. R. P. +/-
1Unia Leszno142861103162
2Stal Gorzów1421580666
3Sparta Wrocław1420472546
4Falubaz Zielona Góra1420381525
5Włókniarz Częstochowa1419562628
6Motor Lublin1419380656
7GKM Grudziądz14101419-102
8ROW Rybnik14201013-281
Zasady
  • Tydzień przez planowym rozegraniem spotkania PGE Ekstraligi pojawia się możliwość typowania jego wyniku.
  • Typowanie zostaje wyłączone z chwilą planowego rozpoczęcia spotkania wg oficjalnego komunikatu PGE Ekstraligi.
  • Punktacja:
    Punkty sumują się, np. trafienie remisu to 7 punktów.
    4 pkt. trafiony wynik meczu
    3 pkt. bonus za trafienie remisu
    2 pkt. przestrzelony typ o 1-2 pkt. meczowe z poprawnym wskazaniem zwycięzcy
    1 pkt. przestrzelony typ o 3-4 pkt. meczowe z poprawnym wskazaniem zwycięzcy
    1 pkt. poprawne wskazanie zwycięzcy meczu
    -1 pkt. niepoprawne wskazanie zwycięzcy meczu
Aktualności
Podsumowanie czwartej i piątej kolejki
2020.07.16
Przedstawiamy podsumowanie 4. oraz 5. kolejki typera nawirazu.com zawierające listę szczęśliwców, którym udało się poprawnie wytypować spotkania. [...]